Test - sprawdź czy zdrowo się odżywiasz!
Twój numer badania to: ???DLACZEGO WARTO SIĘ ZDROWO ODŻYWIAĆ?


Pieczątka

- Żeby być zdrowym, czyli dłużej cieszyć się życiem! Brak zbędnych kilogramów w formie odłożonego tłuszczu zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia u Ciebie wielu chorób takich jak: nadciśnienie, cukrzyca, choroby serca, miażdżyca. Otyłość niestety nie zwolni tykania Twojego zegara biologicznego.

- Żeby być atrakcyjnym – czy masz taką myśl? Ja tak, jest to jeden z powodów, że chcę zdrowo i szczupło wyglądać i aby na mojej twarzy nie było widać zmęczenia. Zgrabna sylwetka, promienny uśmiech, wypoczęta buzia i elegancki wygląd zawsze przyciąga uwagę płci przeciwnej.

- Żeby kupować to, co mi się podoba, a nie to, co jest dostępne w moim rozmiarze – zastanów się ..., mniej problemów. Wchodzisz do sklepu, widzisz ciuch, który Ci się podoba i po prostu kupujesz, a w dodatku wyglądasz w nim świetnie!

- Żeby wreszcie obudzić się i poczuć, że mam dużo energii! Czy zdarza Ci się czuć ogromny dyskomfort z powodu konieczności pójścia do pracy? Musisz sobie uświadomić, jak pozytywny wpływ na Twoje poranne samopoczucie może mieć właściwa dieta. Zastanawiasz się, czy to możliwe? Niebawem poznasz zasady, dzięki którym poczujesz dużo więcej energii i chęci do życia.

- Żeby mieć lepszą sprawność umysłową. Twój umysł + właściwe paliwo ( czytaj: zdrowa żywność) + aktywność fizyczna = lepsza sprawność umysłowa. Jasność umysłu to kreatywne pomysły, często przynoszące wiele korzyści. Pomyśl tylko: poranne ćwiczenia i pełnowartościowe śniadanie, dwie niepozorne czynności, mogą przyczynić się do wydajniejszej pracy Twojego mózgu.